Бағдарлама

Бағдарлама

Жетекші

Жүргізушілер туралы мәлімет жақында сайтқа шығады.

Бағдарлама

15 қыркүйек
 

  • Қонақтарды жинау 14:00
  • Ашылу салтанаты 14:30-14:55
     

Кинофестивальді ашатын фильм

1  «Ит» анимациялық фильмі Режиссері Мейіржан Сандыбай   2017   17 мин

 
Бөлім: Ойнамалы кино 15:15 -16:50

  Атауы Режиссері Жылы Хронометражы
1 Bury the Silence Алма Баймұратова 2017 13 мин
2 Я в тебя верю Айша Шәймерденова 2017 13 мин
3 Көне кілем Снежанна Евтушенко 2017 19 мин
4 Друзья Біткенбаева Маржан, Серік Әбішев 2016 21 мин
5 Somnus Владислав Цой 2017 11 мин
6 КУБ Максим Қодаров 2016 17 мин
Ұзақтығы 95 минут


Үзіліс 15 минут

Бөлім: Деректі кино 17:05 -19:00

Атауы Режиссері Жылы Хронометражы
1 Мен оралдым Белқожаев Жайық 2017 16 мин
2 Ойна Әнел Сатбекова 2017 18 мин
3 Высоты Юлия Салойлова 2017 11 мин
4 Я хирург Шыңғыс Қаймоллаев 2017 18 мин
5 Один день Серік Сәрсенбаев 2017 19 мин
6 Одна мечта Аян Бұғыбаев 2017 20 мин
7 Продавец ностальгии Аруан Анартаев 2016 13 мин
Ұзақтығы 115 минут


Үзіліс 15 минут

Шеберлік сағаты 19:15 - 20:00

Қарлығаш Мұхамеджанова Тақырыбы: Табыс құпиясы 45 мин.

 
Байқаудан тыс бағдарлама: ҚОЗҒАЛЫС. ВЕКТОР.  

Фильмді картина режиссері Айгүл Ақсамбиева таныстырады

20:00 - 20:30

Атауы Режиссері Жылы Хронометражы
1 Глина-Любовь Айгүл Ақсамбиева 2017 23 мин


Тұсаукесер! Фильмді картина продюсері Шарипа Оразбаева мен режиссер Бегалы Шібікеев таныстырады  

20:30 - 20:50

Атауы Режиссері Жылы Хронометражы
1 Мама Бегалы Шібікеев 2017 15 мин


Байқаудан тыс бағдарлама: «ФИЛЬМ 48 САҒАТТЫҢ ІШІНДЕ ТҮСІРІЛДІ – 2017» 20:50 -21:25


Сөз сөйлеу:
Бану Бурина (байқаудың ұйымдастырушысы, Алматыдағы АҚШ елшілігінің өкілі )
Нариман Әбиев (байқаудың операторы)    

Атауы Режиссері Хронометражы
1 Жидкий камень Алдияр Байрақымов 4 мин
2 Дело # № 96 Алан Тәлкенов 4 мин
3 Шум Ваня Абрамов 3 мин
4 Витрувианский лимон Жәмиля Сахари 3 мин
5 Счастье Yuframe 3:31
6 Аманат Ернар Алмабеков 3:53
7 Стандартная схема Алиса Грамс, Әнуар Шәймерденов 4 мин
8 Женская логика Нұрлан Жүнісов 2 мин
9 И что в этом такого Архат Ордабай 3:50
10 APPMAN Әнуар Нұрпейісов 1:54
Ұзақтығы 30 минут


16 қыркүйек


Бөлім: Ойнамалы кино 14:00-15:55

Атауы Режиссері Жылы   Хронометражы
1 Мәди Бигелді Әбдібек, Айнұр Сембиева 2017 20 мин
2 Квартира 6 Олжас Ахметов 2016 18 мин
3 Любовница Джулия Ғани 2017  7 мин
4 Малыбайдағы оқиға Самғар Рақым 2016 15 мин
5 Глитч Әлібек Өмірбеков 2017 10 мин
6 VENGEANCE OIL Алмас Амандосов 2017 15 мин
7 Пәтер Ербол Бораншы 2017 28 мин
Ұзақтығы 113 минут


Үзіліс 15 минут

Бөлім: Ойнамалы кино 16:20 – 18:10

Атауы Режиссері Жылы   Хронометражы
1 Шыңырау Рақымжан Қалдыкөз 2017 13 мин
2 Однажды в маленьком городе Асылхан Шәкенов 2016 15 мин
3 Parallel Әлібек Әлиев 2017 4 мин
4 Друг Рафаэль Абузаров 2017 17 мин
5 Ğayşa Сәбит Әбді 2017 11 мин
6 Жесткий тип Баймұрат Жұманов 2016 27 мин
7 The Boon Олжас Нұрбаев 2017 13 мин
Ұзақтығы 100 минут


Үзіліс 15 минут

Бөлім: Анимациялық кино 18:15 -19:00

Атауы Режиссері Жылы   Хронометражы
1 Түлкі мен бөдене Қасиет Сақиолла 2017 6 мин
2 Қырандар қауымдастығы Бағдат Қожахметов 2017 7 мин
3 Қожанасыр Дудикова Анастасия 2017 3 мин
4 Тайталас Айтолқын Болғанбек 2017 5 мин
5 Колыбельная Балнұр Маемерова 2017 3 мин
6 Сиқырлы бақша Тоғжан Байсабаева 2017 4 мин
7 The Dream Жүсіп Амангелді 2017 5 мин
8 Көне құмыра сыры Батырхан Дәуренбеков 2017 10 мин
Ұзақтығы 43 минут


Үзіліс 10 минут

Шеберлік сағаты 19:10 – 19:55

Оразхан Жақып Khan Comics арт-студиясының жетекшісі   Тақырыбы: Қазақстандағы супер кейіпкерлер. Олар қандай? 45 мин.

 

«Қазақстандағы тұсаукесер» бағдарламасы (90 мин)

Жабылу салтанаты 21: 20 – 21:50